HAKKIMIZDA

Elkar Elektronik, 2012 yılından bu yana elektronik kart üretimi yapmaktadır. Müşteri talepleri doğrultusunda Component Tedariği, Pcb Tedariği, Kişiye Özel Ar-Ge faaliyetleri de sürdürmektedir. Deneyimli personelleri ve tecrübeli ekibi ile kart dizgi alanında her zaman hizmetinizdedir.
Türkiye genelinde 200’ü aşkın firmanın elektronik üretim aşamalarında çözüm ortağıdır. Müşterilerinin istekleri, planları ve hedefleri doğrultusunda projeler hazırlayarak en doğru ve verimli yatırımları yapmalarını sağlamak amacıyla yoluna devam etmektedir.
Bünyesinde oluşturduğu devamlı büyüyen ve gelişen; yenilik ve tecrübeleriyle en uygun projeleri sunan satış destek ekibi, genç, dinamik ve eğitimli kadrosuyla en hızlı ve kalıcı çözümler sunan teknik servis, lojistik ve destek ekibi ile hizmet vermektedir.

Misyonu

Hizmet politikasını müşteri memnuniyeti doğrultusunda belirleyen ELKAR Elektronik, tecrübeli ve dinamik kimliği ile tanınan, elektronik sektörünün kaliteli, güvenilir, hızlı ve çözüm odaklı tedarikçisi olarak çalışmaktadır.

Vizyonu

Yenilikçi, dinamik, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla elektronik sanayi sektörünün genel rekabet gücünü profesyonel şekilde desteklemek, mevcut tesislerin kalite ve verimini geliştirecek hizmetleri müşterilerine sunmaktır.