HAKKIMIZDA

ELKAR Elektronik, elektronik sanayi sektörüne, 2008 yılından itibaren elektronik üretim hatlarında kullanılan, smd dizgi makineleri, lehimleme fırınları, dalgalı lehimleme makineleri, yedek parçalar ve sarf malzemeler temin etmektedir. Bunların teminini ise her türlü kapasiteye cevap verebileceğini düşündüğü dünyanın önde gelen markalarıyla sağlamaktadır.
Türkiye genelinde 200’ü aşkın firmanın elektronik üretim aşamalarında çözüm ortağıdır. Müşterilerinin istekleri, planları ve hedefleri doğrultusunda projeler hazırlayarak en doğru ve verimli yatırımları yapmalarını sağlamak amacıyla yoluna devam etmektedir.
Bünyesinde oluşturduğu devamlı büyüyen ve gelişen; yenilik ve tecrübeleriyle en uygun projeleri sunan satış destek ekibi, genç, dinamik ve eğitimli kadrosuyla en hızlı ve kalıcı çözümler sunan teknik servis, lojistik ve destek ekibi ile hizmet vermektedir.

Misyonu

Hizmet politikasını müşteri memnuniyeti doğrultusunda belirleyen ELKAR Elektronik, tecrübeli ve dinamik kimliği ile tanınan, elektronik sektörünün kaliteli, güvenilir, hızlı ve çözüm odaklı tedarikçisi olarak çalışmaktadır.

Vizyonu

Yenilikçi, dinamik, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla elektronik sanayi sektörünün genel rekabet gücünü profesyonel şekilde desteklemek, mevcut tesislerin kalite ve verimini geliştirecek hizmetleri müşterilerine sunmaktır.