HİZMETLERİMİZ

Elkar Elektronik, 2012 yılından bu yana elektronik kart üretimi yapmaktadır. Müşteri talepleri doğrultusunda Component Tedariği, Pcb Tedariği, Kişiye Özel Ar-Ge faaliyetleri de sürdürmektedir. Deneyimli personelleri ve tecrübeli ekibi ile kart dizgi alanında her zaman hizmetinizdedir.

Elektonik kartların (smd) dizgileri ve imalatları, alanında uzman kadro, 3 dizgi hattı, 2 fırınlama hattı ile yapılmaktadır. Üretimin en kısa sürede olması ve hata payının en az miktarda kalması amaçlanır.

Elektronik kartların DIP dizgisi, profesyonel ekipmanlar kullanılarak el lehimleme ve dalga lehimleme olarak tamamlanır. Kontrollerden geçerek hazır hale getirilir. Prensip yine en hızlı ve hata oranının en az olmasıdır.

SMD ve DIP dizgisi yapılan kartlar müşteriye teslim edilmeden önce göz kontrol ve test aşamalarından geçmektedir. Bu aşamalar olmadan ürünler teslim edilmemektedir.

Elektronik kartların dizgisi ve kontrolleri tamamlandığında isteğe bağlı montaj ve kutulamaları yapılmaktadır. Kartların montajı ve kutulaması özenle gerçekleştirilir.

Müşteri talepleri doğrultusunda geniş ürün yelpazesi ile dünyanın her yerinden, her çeşit Elektronik Component tedariği yapılmaktadır. En hızlı şekilde ve en uygun fiyatla müşterilerin taleplerine cevap verilmektedir.

Müşteri talepleri doğrultusunda; hazır şekilde ve mümkün olan en kısa sürede PCB tedariği yapılmaktadır.

Talep doğrultusunda tecrübeli Ar-Ge ekibi ve profesyonel ekipmanlarla kişiye özel Ar-Ge çalışmaları yapılmaktadır. Projeler en hızlı şekilde ve en uygun fiyatla gerçekleştirilir.